Asistent/ka prodeje OC Harfa HalfPrice 20h a 30h úvazky

Pokud máte rádi módu a zbožňujete kvalitní značkové zboží, jste tu správně! A co když se móda a značky spojí s fantastickými slevami? Tak je z toho nový multibrandový koncept HalfPrice. To je nová síť prodejen ve skupině CCC, která v sobě spojí kvalitu, známe světové značky a naprosto výjimečné slevy. Pod jednou velkou střechou najdou zákazníci zboží od stovek světových značek a návrhářů za zcela mimořádné ceny. Právě nyní nabízíme exkluzivní šanci být u toho s námi!

CO MŮŽETE ZÍSKAT...?

Novou práci, zkušenosti a skvělý platPříležitost pracovat ve velkém týmuMožnost kariérního růstuZkušenosti s módou světových značekZajímavou zkušenost s novým konceptem, který právě vstupuje na český trhŠance stát se členem nového, výjimečného a úspěšného brandu

CO VÁS ČEKÁ...?

Hledáme 20 a 30 hodinové úvazkyPracovní doba: v čase mezi 7 - 21,30 hod, 2x měsíčně pracovní víkendPráce pro první off price prodejnu v ČRPráce s luxusním zbožím známých značekObsluha kasy, výpomoc zákazníkůmPéče o zboží, příjem, kontrolaAsistence na zkušebních kabinkách

MÁTE…?

Chuť se rozvíjet a naučit se něco novéhoRádi různorodou práciSchopnost vytvářet příjemné prostředí pro zákazníky i kolegyPřátelského a týmového duchaRádi práci se zbožímZálibu ve světě módy

O NÁS

Jakto, že nabízíme světové značky za zlomkové ceny? Odpověď zní OFF PRICE. Moderní koncept obchodu již brzy i v České republice. Náš tým nákupčích a trendy maniaků spolupracuje s velkými značkami a designéry a každý den hledá ty nejzajímavější kousky.Naším cílem je splnit očekávání zákazníků, nabídnout exkluzivní zboží vysoké kvality za tu nejlepší cenu.

Pracujte s námi ve světě známých značek.

Dobrodružství jménem HALFPRICE právě začíná.

Místo práce: Praha, Libeň

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 14250 - 21375 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé